TIC Zadní synagoga

TIC Zadní synagoga

Subakova 1/44, 674 01 Třebíč
Tel.: 568 610 023, 568 823 005, 775 707 506
e-mail: infosynagoga@mkstrebic.cz

Otevírací doba

Denně

celoročně    9.00 – 17.00
   
   
   

 

 

 

 

 

 

 


 

 


SLUŽBY

TIC Zadní synagoga zajišťuje prodej vstupenek a průvodcovské služby v Zadní synagoze, židovském muzeu Seligmanna Bauera, po židovské čtvrti a židovském hřbitově. Dále je zde možné zakoupit vstupenky do expozice Antonína Kaliny a jeho dětí. Na TIC je rovněž umístěna recepce sousedního Penzionu U Synagogy.

 

UPOZORNĚNÍ

  • V době konání kulturních a společenských akcí může být otevírací doba TIC omezena
  • Památky Zadní synagoga a Dům Seligmanna Bauera jsou přístupné dle otevírací doby TIC Zadní synagogy
  • Průvodcovská služba v židovské čtvrti (okruh I a II) je pouze na základě objednání min. 2 dny předem pro minimálně 5 osob

 

 

Důležité informace!

Návštěvnická kapacita prohlídkového okruhu i objektu samotného je limitována provozními podmínkami objektu a bezpečností návštěvníků.
Kapacita Okruhu I a II je minimálně 5 a maximálně 30 osob. Prohlídky Zadní synagogy a Domu Seligmanna Bauera se konají v minimálním počtu 2 osob a maximálním 30 osob.

Hromadným skupinám i jednotlivcům lze zajistit rezervaci prohlídky. Přesné datum a čas zahájení prohlídky je nutné předem dohodnout písemně nebo e-mailem. Neohlásí-li se objednaná skupina či jednotlivec alespoň 15 minut před sjednanou dobou prohlídky u pokladny objektu, sjednaná rezervace prohlídky bude zrušena.

Provozovatel si vyhrazuje právo doplnit předem rezervovanou skupinu do maximální kapacity prohlídky.

Neupřesní-li objednaná skupina počet návštěvníků alespoň jeden den předem, bude jí v případě nižšího počtu členů skupiny účtován nahlášený počet osob. V případě, že přijede větší počet osob, osoby nad nahlášený počet nebudou na prohlídku vpuštěny.