MKS Třebíč Oficiální stránky MKS Třebíč
Tiskové zprávy

Karneval v třebíčském Předzámčí

Tisková zpráva

 

Třebíč – Do expozice Cesty časem se po roce vrací karnevalové veselí. Neexistuje snad holčička, která by se nechtěla stát princeznou nebo vílou a není kluka, který by nechtěl být rytířem nebo akčním hrdinou. Zveme všechny děti, které se touží stát na jedno odpoledne svou oblíbenou pohádkovou postavou.  Navštivte společně v sobotu 29. února 2020 třebíčské Předzámčí – expozici Cesty časem, ve které bude pro děti od 14 hodin připraven karneval.

V 14:30 vystoupí děti z taneční skupiny Positive. Po tanečním rozproudění bude pokračovat dětská diskotéka DJ Rudyse a jeho pomocnice trolí princezny Poppy, se kterými si děti nejen zatančí, ale také vyzkouší tradiční karnevalové hry. Po celou dobu karnevalu budou pro malé návštěvníky připraveny soutěže, za jejichž splnění si každý odnese malý dárek. Doladit své kostýmy budou moci malí hrdinové či princezny stylovým obrázkem na obličej. Nebude chybět ani foto koutek, ve kterém si pořídíte vlastní fotografii jako vzpomínku na tento den. „Svoji zručnost si děti vyzkouší při vyrábění masek či při výzdobě sádrových odlitků, které si budou moci odnést“, prozradila Kateřina Hagarová z Turistického informačního centra Bazilika.

Vstupné 60,- Kč dospělí, 30 Kč děti

 

Více informací:

Václav Prchal, TIC Bazilika

v.prchal@mkstrebic.cz, tel.: +420 568 610 022, +420 777 746 982

 

Soubory ke stažení

 

 


<< zpět

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací
ODKAZY Visit Třebíč Třebíč Třebíč UNESCO Kudy z nudy
PARTNEŘI ICOM TTS ČEZ
facebook © MKS Třebíč