Hlavní strana Kultura Koncerty VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA MARKA

VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA MARKA

PŮVODNÍ TERMÍN 28. 11. 2021

VÁNOČNÍ KONCERT ORCHESTRU VÁCLAVA MARKA

PŮVODNÍ TERMÍN 28. 11. 2021

Místo konání Divadlo Pasáž
Datum konání 27.11.2022
Čas představení od 17:00
Cena ostatní: 220,-/240,- KčCena normal: 270,-/290,- Kč

Místo Leony Machálkové vystoupí v Třebíči DANIELA ŠINKOROVÁ.

Václav MAREK s orchestrem hraje k tanci i poslechu tu nejlepší hudbu nejen z minulého století. Pro letošní rok připravil vánoční turné, které přináší vedle domácích šlágrů a celosvětově známých a osvědčených evergreenů také oblíbené vánoční písně a skladby včetně nejkrásnějších klasických českých koled. 

Hlavním hostem bude Daniela Šinkorová.

Jako vokální sólisté vystoupí Kamila NOVOTNÁ (herečka a zpěvačka Divadla Semafor, s orchestrem spolupracuje od roku 2012) nebo Lenka ŠVESTKOVÁ (absolventka Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv a studentka Pedagogické fakulty UK) a Filip HOŘEJŠ (kromě muzikálů se věnuje částečně opeře, činohře, studiovému nahrávání, učí herectví a vystupuje s různými orchestry) nebo Jan DOSKOČIL (student Pražské konzervatoře v oboru populární zpěv, věnující se mj. dabingu a studiovému nahrávání, působí i v rockové kapele coby zpívající baskytarista).

Konferenciér programu Dr. Milan MAREK je velký milovník Osvobozeného divadla a divadla Semafor. Absolvent Pedagogické fakulty UHK, Přírodovědecké fakulty UMB a Pedagogické fakulty UK si profesi moderátora osvojil v Českém rozhlase.