MKS Třebíč Oficiální stránky MKS Třebíč
Koncerty

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS

SCHOLA GREGORIANA PRAGENSIS

Koná se v:Bazilika sv. Prokopa   Předprodej:od 1.07.2020 do 4.10.2020
Koná se dne:4.10.2020  
Čas představení:od 19:00   Cena vstupenky: Cena senioři: 150,- kč
Cena normal: 250,- kč

CONCENTUS MORAVIAE

 

XXV. ročník festivalu CONCENTUS MORAVIAE s podtitulem „Domov můj“ se uskuteční v termínu 11. 9. – 29. 10. 2020. Dramaturgie je dílem inspirativní umělkyně Barbary Marie Willi.

V Třebíči se 4. října v 19.00 v bazilice Sv. Prokopa představí Schola Gregoriana Pragensis pod vedením Davida Ebena s programem Studentská liturgie - Sedm dní na Karlově univerzitě.

STUDENTSKÁ LITURGIE
Sedm dní na Karlově univerzitě

Slavná Schola Gregoriana Pragensis vás vezme na hudební cestu po Karlově univerzitě let 1370 až 1450. Jak asi zněly univerzitní dny pozdního středověku? Uslyšíte pestrou nabídku oficiální liturgické hudby, duchovní díla mladých kleriků a studentů hudební teorie, i zábavnou hudbu, která byla s liturgií propojena. Jedním z historických dokumentů, které inspirovaly tento program, je zakládací listina a kolejní řád tzv. Rečkovy koleje Karlovy univerzity, která byla založena v roce 1438. Neváhejte objevit liturgii pro studenty, stojí za to!


Vstupenky na koncert souboru Schola Gregoriana Pragensis s programem Studentská liturgie - Sedm dní na Karlově univerzitě zakoupíte se slevou v předprodeji u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 58/47, Třebíč od 1. července do 10. září 2020. Po tomto datu budou vstupenky nabízeny za cenu plnou.

 


 

<< zpět

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací
ODKAZY Visit Třebíč Třebíč Třebíč UNESCO Kudy z nudy
PARTNEŘI ICOM TTS ČEZ
facebook © MKS Třebíč