MKS Třebíč Oficiální stránky MKS Třebíč
Koncerty

JAKUB SMOLÍK "60"

JAKUB SMOLÍK "60"

Koná se v:Divadlo Pasáž   Předprodej:od 10.06.2019 do 14.10.2019
Koná se dne:14.10.2019  
Čas představení:od 19:00   Cena vstupenky: VYPRODÁNO

SPECIÁLNÍ NAROZENINOVÝ KONCERT S HOSTEM PETREM KOLÁŘEM 

 

Host: PETR KOLÁŘ

Jakub Smolík v roce 2019 oslaví životní jubileum. Ač na to nevypadá oslaví již své šedesáté narozeniny. K tomuto významnému jubileu chystá narozeninové koncerty. 

Zpěvák a nenapravitelný romantik pocházející z Domažlic, pravidelně vyprodává divadla a městské domy napříč naší republikou. Jakub Smolík těží ze své image, pěkných skladatelských kousků Z. Bartáka, F. Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně vytříbeného vkusu pro výběr starších českých šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky němu. V programu tak můžeme slyšet známé hity jako jsou „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“, „Nejsi má“ aj. Na kontě má více než 24 alb. Koncerty jsou navíc obohaceny nejedním zážitkem, humorem i jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert, avšak i zábavná show.

V rámci narozeninového koncertu „60“ zazní ty největší hity. Host Petr Kolář spolu s Jakubem zazpívají duety a dále vlastní písně. Petr Kolář např. složil pro Jakuba velký hit Medový čaj.

 

Soubory ke stažení

 

 


<< zpět

S provozem tohoto webu nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našeho webu s jejich používáním souhlasíte. Více informací
ODKAZY Visit Třebíč Třebíč Třebíč UNESCO Kudy z nudy
PARTNEŘI ICOM TTS ČEZ
facebook © MKS Třebíč