Hlavní strana Kultura Info pro abonenty DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ ABONENTNÍ SKUPINY B

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ ABONENTNÍ SKUPINY B

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ ABONENTNÍ SKUPINY B

Místo konání Divadlo Pasáž
Čas představení od 19:00
Cena normal: 1.080,-/1.170,- Kč

NABÍDKA NA 2. POLOVINU ROKU 2023

DIVADELNÍ PŘEDPLATNÉ ABONENTNÍ SKUPINY B
2. polovina roku 2023 - divadlo Pasáž Třebíč 


Pondělí 18. 9. 2023 v 19 hodin – I. předst. sk. B
DIVADLO KALICH PRAHA
J. B. P. Molière: LAKOMEC

Hrají: Pavel Zedníček, Marika Procházková, Ondřej Novák / Aleš Petráš, Jana Švandová, Sarah Haváčová, Roman Štabrňák / Lukáš Král, Mojmír Maděrič / Michal Pleskot ad.
Režie: Jakub Nvota

Lakomec je jedním z nejslavnějších a nejuváděnějších děl J. B. P. Molièra. Tento mistr francouzské a světové komediografie zachytil v hlavní postavě Harpagona věčné lidské vlastnosti nezdravých tužeb, hamižností, podezíravosti a obav. Strach je to, co nás ovládá a deformuje, pokud mu podlehneme. Molièrův Lakomec není jen tím, kdo nezdravě shromažďuje peníze. V inscenaci Divadla Kalich to je právě Pavel Zedníček, jehož komediální mistrovství s nádechem jemné melancholie, smysl pro detail i obrovská energie jsou zárukou dalšího zajímavého pohledu na tento věčný lidský typ. Divadlo Kalich přináší Lakomce současného, bez krajek a paruk, ale s krásou a jiskrou Molièrova jazyka.


Pondělí 23. 10. 2023 v 19 hodin – II. předst. sk. B
DIVADLO BOLKA POLÍVKY BRNO
Paul Elliott: S LÁSKOU MARY

Hrají: Veronika Žilková, Eva Novotná / Gabriela Štefanová, Hana Halberstadt, Elena Trčková / Simona Rejdová, Ondřej Dvořák. Režie: Petr Halberstadt

Hořká komedie o tom, že životu se má jít naproti.
Connie, Leona, Millie a Mary jsou dámy z amerického jihu a jejich největším životním povyražením za posledních 30 let je pravidelná každotýdenní partička bridže. Co se stane, když jedna z nich náhle zemře? Děvčata to vyřeší po svém. Půjčí si popel zemřelé kamarádky Mary z pohřebního ústavu na poslední společnou karetní hru.


Pondělí 20. 11. 2023 v 19 hodin – III. předst. sk. B
KOMORNÍ DIVADLO KALICH PRAHA
Norm Foster: ZA DVEŘMI KANCELÁŘÍ

Hrají: Aleš Háma, Tereza Kostková, Václav Kopta, Simona Vrbická, Jiří Vojta
Režie: Jiří Seydler

Hra slavného kanadského autora Norma Fostera jsou příběhy o „obyčejných lidech“ plné brilantních dialogů, nemilosrdných faktů a překvapivých point. Celkem šest příběhů lidí různých profesí se odehrává v jednom městě a osudy jednotlivých hrdinů jsou navzájem propojeny. V této skvěle vystavěné komedii se řeší mezilidské vztahy v zaměstnání jako jsou vyhazovy, přehnané ambice, protekce, syndromy vyhoření, nevěry a další známé konflikty.


ABONENTŮM Z MINULÉ SEZÓNY REZERVUJEME JEJICH MÍSTA DO 8. 9. 2023
UZAVÍRÁNÍ PŘEDPLATNÉHO PRO NOVÉ ZÁJEMCE OD 11. 9. DO 12. 9. 2023
(Doprodávat se budou zbylá místa uvolněná stávajícími abonenty)
Cena abonentní legitimace: 1.170/1.080 Kč (dle pořadí v sále)

Prodej abonentních legitimací na novou sezónu bude zahájen 7. 8. 2023 u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 58/47, Třebíč.


ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA