MKS Třebíč Oficiální stránky MKS Třebíč
Koncerty

Ensemble organum (FRA)

Ensemble organum (FRA)

Koná se v:Bazilika sv. Prokopa  
Koná se dne:22.06.2017   Online předprodej
Čas představení:od 19:30  

XXII. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL 13 MĚST CONCENTUS MORAVIAE

 

 

Ensemble Organum

Marcel Peres / umělecký vedoucí

Program:

Skrytá tvář renesance

Umění ornamentace

Francouzský Ensemble Organum se ve svém programu zabývá uměním ornamentace, hudebním aspektem 16. století, který v našich představách o renesanci zcela chybí. Tuto neznámou hudební oblast nám soubor představí v jedinečné interpretaci prostřednictvím zásadních typů chorálu: byzantského chorálu, latinské duchovní monodie 15. a 16. století a korsických zpěvů. Přestože se jedná o hudbu vzniklou před staletími, její dynamika spočívá právě v ornamentaci, která jí dodává soudobou příchuť.

Cena vstupenky: 300 Kč
Zlevněná vstupenka: 200 Kč
Sleva je poskytována dětem (děti do 6 let bez nároku na sedadlo mají vstup zdarma), studentům (držitelům mezinárodního studentského průkazu ISIC), důchodcům, držitelům průkazů ZTP (1 osoba) a ZTP-P (1 osoba a 1 doprovod).
Příslušný průkaz prokazující nárok na slevu je třeba předložit spolu se zlevněnou vstupenkou při vstupu do místa konání akce.

 

Využijte možnosti zakoupit si v předprodeji od 6. 3. 2017 u pokladny Národního domu  vstupenky na koncerty festivalu Concentus Moraviae konané v našem městě se slevou 50 Kč (sleva se vztahuje pouze na vstupenky za plnou cenu).

 

Tato nabídka platí do 31. května, po tomto datu budou vstupenky nabízeny za cenu plnou.


 

<< zpět

ODKAZY Visit Třebíč Třebíč Třebíč UNESCO Kudy z nudy
PARTNEŘI ICOM TTS ČEZ
facebook © MKS Třebíč